5 Adımda Ponpon Yapımı – Resimli Anlatım

5 Adımda Ponpon Yapımı – Resimli Anlatım

Çoğu kez benzerlerini paylaşmıştım. Fakat bu farklı geldi ve sizlerle de paylaşmak istiyorum. Evet daha önce sizlere çataldan ponpon yapımını paylaşmıştım. Hatta resimli anlatımlarını farklı farklı yapımını gösterecek şeklide paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda da yine çok kısa sürede pratik bir şekilde 5 adımda ponpon yapımını öğreneceksiniz.

Resimli anlatımdaki gibi sizde evinizde kolay ponpon yapımını öğrenebilir ve çeşitli süslemelerde veya lif modelleri için yaptığınız ponpon çalışmasını kullanabilirsiniz. Ponpon yapımı oldukça kolay ve pratik bir şekilde resimli anlatımda ifade ediliyor. Sizde evinizde bir çatal yardımı ile ipleri doladıktan sonra tam ortasından bağlayıp, kenarlarını kesmeniz yeterli olacaktır. Resimli anlatımda ki gibi 5 adımda çok kolay bir şekilde ve kısa sürede kolay ponpon yapılışını öğreneceksiniz. Kolay gelsin.

 
 

5-adimda-ponpon-yapimi

source : http://hobbywork.ru/pompon-na-vilke-v-5-shagov/

bouffées faciles – easy puffs – einfach Puffs

 

Tığ İşi Çilek Yapımı - Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crochet strawberries, fraises au crochet ve Häkelarbeiterdbeeren hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir