7 Mükemmel Kokteyl Fikri

7 Mükemmel Kokteyl Fikri

Bu yazımda sizlere nette karşılaştığım çok güzel bir çalışmayı paylaşacağım. Genelde plajda veya özel kutlamalarda sunulan kokteyllerin farklı versiyonlarını bu yazımda sizlere paylaşacağım. Değişik görünümlere sahip ve olağanüstü lezzetleri olan bu kokteyllerden sizde kendinize göre çeşitlendirebilirsiniz. Örnek olarak yararlandığım yabancı sitede asıl kaynakları da yer alıyor. Dilerseniz asıl kaynaklarına ulaşabilir ve yapılışlarını da öğrenebilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım 7 mükemmel kokteyl fikrine inanamayacaksınız. Özellikle karpuzun içinden akan kokteyle bayılacaksınız. Hakikaten ilginç fikirler ve değişik çalışmalar bunlar…

 
 

source : http://blog.oubly.com/beach-wedding-cocktails/

cocktail ideas – idées de cocktails – Cocktail-Ideen

 

Eski Kottan Saksı Kılıfı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. jean pot, jeans pot ve jeans Topf hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir