Ceviz Yaprağının Faydaları Nelerdir?

Ceviz Yaprağının Faydaları Nelerdir?

Ceviz yaprağının birçok hastalığa ve sağlık problemine çözüm olduğunu uzmanlar çok yerde anlatmakta… Bu yazımızda sizlere ceviz yaprağının faydaları ile ilgili bilgiler vereceğiz. Öncelikle ceviz yaprağı hızlı bir kan durdurucu özelliğe sahiptir. Yine sıkıştırıcı yani astringent etkisi de bulunmaktadır. Tonik etki yani kuvvetlendirici özelliği de bulunmaktadır. Bağırsak kurtlarını ve solucanlarını dökücü antihelmintik etkisi de bulunmaktadır.

Ceviz yaprağının mucizevi faydalarını duyduğunuzda şaşıracaksınız. Hemen altta paylaştığımız kaynak videolarda oldukça fazla bilgi yer alıyor. Öğrendiğinizde şaşıracak ve ceviz tüketme alışkanlığınızı arttıracağınızı düşünüyorum. Sizler de bu faydalı bilgileri öğrenip, başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Ceviz yaprağından neler yapılır ve faydaları nelerdir diyorsanız sizi aşağıda yer alan anlatımlara yönlendirmek isterim. Kolay gelsin.

ceviz-yapraginin-faydalari ceviz-yapraklarinin-faydalari

 
 

 

 

 

 

Keçeden Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe ile çiçek yapmak, keçeden çiçek nasıl yapılır ve keçeden çiçek nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir