Evde Gömlek Şeklinde Peçete Katlama Sanatı

Evde Gömlek Şeklinde Peçete Katlama Sanatı

Biliyorsunuz artık peçete katlamak bir sanat haline geldi. Bununla ilgili neredeyse yeni siteler açılacak ve yeni peçete katlama yöntemleri ve püf noktaları paylaşılacak dereceye geldi. Bu yazımda sizlere evde kolay bir biçimde gömlek şeklinde peçete yapımını paylaşacağım. Daha önce tavşan şeklinde peçete katlama ile ilgili resimli bir anlatım paylaşmıştım. Yine pekmarifetli sitesinde gördüğüm güzel bir çalışmayı sizlere paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım gömlek şeklinde peçete katlama yöntemini öğrenerek, sizde evinize gelen misafirlerinizi şaşırtabilir ve peçetelerinizi gömlek şeklinde katlayabilirsiniz. Gömlek şeklinde peçete katlama yöntemini öğrenebilmeniz için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-gomlek-seklinde-pecete-katlama-yontemi

pliage de serviettes – napkin folding – Servietten falten

 

Evde Kolay Kalp Şeklinde Hediye Kutusu Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde hediye kutusu yapılışı, evde hediye kutusu yapımı ve evde kalp hediye paketi yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir