Evde Kolay İki Parmakla Fiyonk Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay İki Parmakla Fiyonk Yapımı – Anlatımlı

Evde iki parmakla fiyonk yapılışını anlatan resimli anlatım paylaşmıştım. Bu yazımda ise resimli anlatım yerine iki parmakla fiyonk yapılışını anlatan videolu anlatım paylaşacağım. Evde bu sayede sizde kolayca iki parmakla fiyonk yapımını öğrenebileceksiniz. Kolay fiyonk yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmaları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Evde fiyonk yapılışı ile ilgili çalışmaları sitemizden ücretsiz bir şekilde bulabilir ve yararlanabilirsiniz. Evde kolay iki parmakla fiyonk yapılışını anlatan çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-iki-parmakla-fiyonk-yapimi

 

Evde Kolay Keçeden Ekmek Sepeti Yapımı - Saklama Kabı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden ekmek sepeti yapılışı, evde keçeden ekmeklik yapımı ve evde keçeden saklama kabı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir