Evde Plastik Şişeden Güneş Enerjisi İle Çalışan Lamba Yapımı

Evde Plastik Şişeden Güneş Enerjisi İle Çalışan Lamba Yapımı

İlginç icatları paylaşmaya başladım. Bu çok hoşuma gitti. Gerçi nasıl yaptığını veya yapıldığını anlamadım ama, yine de sizlerle paylaşmak istiyorum. Evde plastik şişeden güneş enerjisi ile çalışan lamba yapmak isteyenler veya bu tür çalışmalara merak duyanlar bu yazımdaki çalışmayı inceleyebilirler. Plastik şişe kullanılarak güzel bir proje yapılıyor. Güneş enerjisinden yararlanılıyor ve harika bir lamba sahibi oluyorsunuz. Yapmak isteyenler veya nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler paylaşacağım anlatımlı videoyu inceleyebilirler. Evde plastik şişeden güneş enerjisi ile çalışan lamba yapılışı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-plastik-siseden-gunes-enerjisi-ile-lamba-yapimi evde-plastik-siseden-gunes-enerjisi-ile-lamba-yapimi2

Solarleuchte – solar lamp – lampe solaire

 

Plastik Şişelerden Oturak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay oturak yapımı, evde puf yapımı ve kolay puf nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir