Evde Tavşan Şeklinde Kolay Peçete Katlama Yöntemi – Resimli Anlatım

Evde Tavşan Şeklinde Kolay Peçete Katlama Yöntemi – Resimli Anlatım

Peçete katlama yöntemleri ile ilgili bir paylaşım daha yapıyorum. Bu yazımda paylaşacağım yöntem sayesinde sizde evde kolay tavşan peçeteler yapabileceksiniz. Daha önceden de çam ağacı şeklinde peçete katlama ile ilgili bir anlatım paylaşmıştım.

Bu yazımda ise sizlere evde tavşan şeklinde kolay peçete katlama yöntemi ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Peçete katlama sanatı adı verilen bu çalışmanın daha farklı türleri de bulunmakta… ilerleyen zamanlarda onların da yapılışları ile ilgili sizlere paylaşımlarda bulunacağım.

 
 

evde-tavsan-seklinde-kolay-pecete-katlama-yontemi

 

Evde Kolay Bayram Şekeri Kutusu Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit kutu yapımı, bayram şeker kutusu yapılışı ve evde kolay bayram şekeri kutusu yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir