Gezegenler ve Özellikleri Nelerdir?

Gezegenler ve Özellikleri Nelerdir?

Yaşadığımız gezegen dahil diğer gezegenler hakkında ne kadar şey biliyoruz? Daha doğrusu ne biliyoruz? Tüm bu sorulara cevap bu makalemizde paylaşacağımız anlatımlı videolarda gizli olup, izlemenizi tavsiye ediyorum.

Nasıl bir galakside yaşadığımızı ve dünyamızın yerinin neresi olduğunu detaylıca gösteren eğitici videolar işinize yarayacak. Özellikle de çocuklarınıza izletmenizi tavsiye ederim. Biraz kafaları karışsa da kavrayacaklarını tahmin ediyorum.

Gezegenlerin özelliklerini merak ediyorsanız ve bunun üzerine kaynakça bilgi arıyorsanız altta paylaştığımız öğretici videolar işinize yarayacaktır. Bu tür gizemli bilgileri hep merak etmişimdir. Sizde benim gibi merak ediyorsanız, mutlaka bu eğitici videolara göz gezdirin. Şimdi sizleri örnek resim ve videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

gezegenler-ve-ozellikleri-nelerdir

 
 

 

 

 

gezegenler-ve-ozellikleri-nelerdir2

 

Ananasın Faydaları Nelerdir? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ananas nelere faydalı, ananas ödem sökücü ve ananas yemenin yararları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir