Libido Nedir?

Libido Nedir?

Bu yazımda sizlere libido nedir? diyenler için bir anlatım paylaştım. Yazılı olarak değilde, daha çok görsel olarak libidonun ne olduğunu anlatan ders niteliğinde ki paylaşımdan yararlanabileceğinizi düşünüyorum.

Libido kısacası insanın yaşama gücünün ve davranışlarının temelini oluşturan bir cinsel içgüdüdür. Libido insanlarda bir nevi enerji kaynağıdır. Cinsel güç anlamına da gelen bu bilgiyle alakalı altta videolar yer alıyor. Onları da inceleyerek daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Libidona sağlık denildiğini duymuşsunuzdur. Bu da cinsel güç yani cinsel açlığı ifade ediyor. Bu gibi bilgiler halk arasında fazla yaygın olmasa da altta ki eğitici videloar bu konuda sizlere birazcık olsun bilgi verecektir. Kolay gelsin.

 
 

libido-nedir

 

Hızlı Kilo Verdiren 10 Yiyecek başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hemen kilo verin, hızlı kilo verdiren 10 yiyecek ve hızlı kilo verdiren diyetler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir