ORİGAMİ HEDİYE KUTUSU NASIL YAPILIR

Kartondan hediye kutusu nasıl yapılır? diyenler için origami çalışması buldum. Bu yazımda sizlere origami hediye kutusu nasıl yapılır diyenler için çok güzel resimli bir anlatım paylaştım.

Sitemizde sıklıkla bulabileceğiniz origami çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışmayı da yapmayı düşünebilirsiniz. Kartondan sürpriz paketi nasıl yapılır diyenler için karton kategorisinde birçok değişik hediye paketi hazırlama yöntemleri ve tekniklerinin örneklerini paylaşmıştım.

Hatta bu yazımın altında karşınıza çıkacak benzer yazılar kısmından da diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde origami hediye paketi nasıl yapılır diyorsanız bu yazımdaki resimli anlatımda yer alan aşamaları yaparak sizde çok güzel hediye kutuları hazırlayabilirsiniz. Kartondan hediye kutusu nasıl yapılır diyorsanız buyurun resimli anlatıma ;

 
 

origami-hediye-kutusu-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-1219.html

 

KARTONDAN OYUNCAK AYI YAPMAK ŞABLONLU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıttan oyuncak şablonları, karton oyuncak şablonları ve karton oyuncak şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir