Oruç Tutarken Açlık ve Susuzluk Hissetmemenin Yolları

Oruç Tutarken Açlık ve Susuzluk Hissetmemenin Yolları

Ramazan aylarında çoğumuz gün içinde sıvı kaybı yaşadığımız için çoğunlukla aşırı susarız. Hele birde ramazan ayı yazın ortalarına denk geliyorsa… Bu nedenle bu yazımızda sizlere oruç tutarken açlık veya susuzluk hissetmemenin yollarını göstereceğiz.

Altta yer alan anlatımlı videoda ramazanda oruç tutarken susuzluğu nasıl engelleyeceğimiz ile ilgili güzel bilgiler verilmektedir. Anlatımlı videoda ayrıca oruç tutarken açlık ve susuzluk hissetmemenin yolları püf noktalar halinde paylaşılmıştır.

Bu sayede oruç tutarken zorlanmaz ve kolaylıkla günü açlık veya susuzluk çekmeden tamamlayabilirsiniz. Mutlaka izleyin ve açlık ile susuzluk problemlerini ortadan kaldırmayı sizde öğrenin. Paylaşacağımız videoyu sonuna kadar izleyebilir ve sizde oruç tutarken açlık hissetmezsiniz. Aynı şekilde susuzluk hissi de yaşamazsınız.

 
 

oruc-tutarken-aclik-susuzluk-hissetmemenin-yollari

Ramazan ayında tüketeceğiniz gıdaların tuzlu, yağlı olmasından kaçınmanızda da fayda vardır. Sahurda içeriğinde su olan yemekleri tercih etmelisiniz. Aynı zamanda yumurta ve hurma yemeyi de ihmal etmeyin.

Möglichkeiten, um Hunger und Durst zu fühlen – façons de sentir la faim et de la soif – Ways to feel hunger and thirst

 

Basit Çatapat Yapımı! başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit çatapat yapımı, çatapat nasıl yapılır ve çatapat nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. nur diyor ki:

    bu bilgiler gerçekten önemli hele de açlık hissi ağır basınların bakması lazım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir