Paslanmaya Karşı Çözüm Limon – Resimli Anlatım

Paslanmaya Karşı Çözüm Limon – Resimli Anlatım

Evinizde musluklarınız, banyo duş kafası, krom veya pirinç olan eşyalarınız paslanıyor mu? üzülmeyin. Artık limon her derde deva olduğu gibi paslanmaya karşı da limon ile çözüm bulabilirsiniz. Paylaşacağım bu pratik bilgi sayesinde limon kullanarak paslanmalara karşı gelebilirsiniz. Limonun içinde bulunan asit maddeleri sayesinde birçok paslanma durumuna anında çözüm bulabilirsiniz. Paslanmaya karşı çözüm limon başlığımda paylaşacağım örnek resimden ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Yarım bir limon ile musluklarınızı parlak hale getirebilir ve paslardan kurtulabilirsiniz. Boncuk boncuk kirlenmeleri de yine limon sayesinde musluklarınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Limonun sağlığa faydaları olduğu gibi günlük hayatta kullandığımız metal araç gereçlerimizin baş düşmanı olan paslanmaya karşı da en büyük çözümdür.

 
 

paslanmaya-karsi-cozum-limon

source : http://www.goodshomedesign.com/14-clean-lemon/

corrosion citron – corrosion lemon – Korrosions Zitrone

 

Karton Gemi Maket Şablonu 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kartondan gemi yapımı, evde kolay gemi yapımı ve gemi maket şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. hülya diyor ki:

    bende her yerde bunu ariyodum harikasınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir