Pringles Kutusunu Kurabiye Kutusuna Çevirme

Pringles Kutusunu Kurabiye Kutusuna Çevirme

Bu yazımda basit bir çalışma paylaşacağım. Yapmanız gereken tükettiğiniz pringles kutularını atmamak ve onları yine işe yarayan kap olarak kullanmak. İlk olarak pringles kutuları birçok şekilde işimize yarayabilir. Saklama kabı olarak kullanabiliriz. Yada bir yere götüreceğimiz bir kurabiye veya küçük kekleri içerisine koyabiliriz.

Pringles kutusunu kurabiye kutusuna çevirme işlemi için yapmanız gerekenler çok basit. Kutunun etrafını desenli kitap kaplığı ile yapıştırıcı yardımı ile kaplamak. Daha sonra içerisine yaptığınız kurabiyeleri veya kekleri üstten alta doğru tek tek yerleştirmek. Bu çalışmayı yaparak çocuklarınızın beslenme çantası olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada yapmanız gereken el işi kağıdı ile pringles kutusunun dışını kaplamak olmalı… Bu sayede aldatıcı bir kap olmaktan çıkar ve içerisine koyacağınız kurabiyeler için saklama kabı görevi görmüş olur.

 
 

Pringles kutusunu kurabiye kutusuna dönüştürme ile ilgili örnek resimler ise şöyle ;

Gördüğünüz gibi pringles kutusundan saklama kabı veya kek taşıma kabı olarak kullanılmış. Sizde yediğiniz ve atmak üzere olduğunuz pringles kutularını böyle görevi olan eşyalar haline getirebilirsiniz. Yapmanız gereken dışını kaplamak ve aldatıcı görüntüsünden kurtulup, saklama kabı olarak kullanmak için desenli kaplık ile kaplamak yeterli olacaktır. Kolay gelsin.

 

Evde El Yapımı Kolye Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı kolye, evde kolye yapmak ve keçeden kolye yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir