Serum Lastiğinden Kitap Tutkacı Yapmak

Ben serum lastiğinden kitap tutacağı yapmak diye adlandırdım. Ancak farklı bir lastikten de bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Evde lastikten kitap tutacağı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız aşamalı bir şekilde gösterilmiş.

Fazla işinize yarayacak bir bilgi olmasa da, aklınızın bir köşesinde kalması amacıyla paylaşmak istedim. Çünkü bu tür çalışmalar bazen önemli derecede işimize yarayabiliyor.

Daha çok kütüphanecilerin, kırtasiyelerin veya bu tür kitapları koli yapıp açılmamaları için jelatinleyenlerin işine yarayacak bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Evinizi taşırken de zarar görmesini istemediğiniz veya depoya kaldırdığınız kitaplarınıza da bu fikri uygulayabilirsiniz. Lastik olarak serum lastiği dedim.

Ancak farklı bir lastikte kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde lastikten kitap tutkacı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

serum-lastiginden-kitap-tutkaci-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7401.html

 

Boncuklu Kurdele Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuk bileklik modeli yap, boncuklu bileklik yap ve boncuklu bilezik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir