Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Evde veya iş yerinde su kaçaklarını nasıl kolay bulursunuz? Bununla ilgili güzel ve tanıtıcı bu makalemizdeki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Evde en büyük aksiliklerden birisi de su kaçağı olan borulardır. Su kaçağı olan yerleri ise bazı yöntemlerle tespit edebilirsiniz. Bu işi yapan kişiler veya firmalar var.

Getirdikleri akıllı cihazlarla boruları dinleyerek çatlak yerleri veya su kaçağı olan yerleri tespit etmektedirler. Sizlerde evde basit yöntemlerle kısa sürede su kaçağı olan yerleri tespit edebilirsiniz.

Su kaçağını nasıl tespit ederim diyorsanız altta paylaştığım anlatımlı videolar işinize yarayacaktır. Videolarda yer alan taktikleri yaparak sizde eskiyen boruları yeniletmek için çatlak yerleri tespit edebilirsiniz. Böylece paranız da cebinizde kalır. Kolay gelsin.

su-kacagi-nasil-bulunur

 
 

 

 

su-kacagi-nasil-bulunur2

 

İğne Oyası Firkete İle Üçlü 3'lü Fiyonk Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı iğne oyası firkete modeli, iğne oyası firkete 3lü fiyonk yapımı ve iğne oyası firkete çalışması hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. halit diyor ki:

    paylaşım için sağ olun arada nolur nolmaz lazım olabiliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir