Pringles Kutusunu Kurabiye Kutusuna Çevirme

 

 

0

 

Pringles Kutusunu Kurabiye Kutusuna Çevirme

Bu yazımda basit bir çalışma paylaşacağım. Yapmanız gereken tükettiğiniz pringles kutularını atmamak ve onları yine işe yarayan kap olarak kullanmak. İlk olarak pringles kutuları birçok şekilde işimize yarayabilir. Saklama kabı olarak kullanabiliriz. Yada bir yere götüreceğimiz bir kurabiye veya küçük kekleri içerisine koyabiliriz.

Pringles kutusunu kurabiye kutusuna çevirme işlemi için yapmanız gerekenler çok basit. Kutunun etrafını desenli kitap kaplığı ile yapıştırıcı yardımı ile kaplamak. Daha sonra içerisine yaptığınız kurabiyeleri veya kekleri üstten alta doğru tek tek yerleştirmek. Bu çalışmayı yaparak çocuklarınızın beslenme çantası olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada yapmanız gereken el işi kağıdı ile pringles kutusunun dışını kaplamak olmalı… Bu sayede aldatıcı bir kap olmaktan çıkar ve içerisine koyacağınız kurabiyeler için saklama kabı görevi görmüş olur.

 

 

Pringles kutusunu kurabiye kutusuna dönüştürme ile ilgili örnek resimler ise şöyle ;

Gördüğünüz gibi pringles kutusundan saklama kabı veya kek taşıma kabı olarak kullanılmış. Sizde yediğiniz ve atmak üzere olduğunuz pringles kutularını böyle görevi olan eşyalar haline getirebilirsiniz. Yapmanız gereken dışını kaplamak ve aldatıcı görüntüsünden kurtulup, saklama kabı olarak kullanmak için desenli kaplık ile kaplamak yeterli olacaktır. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde El Yapımı Kolye Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir