Prizden Mumluk Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Prizden Mumluk Nasıl Yapılır?

Prizden mumluk nasıl yapılır diyenler için bu yazımda çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Gerçekten kolay bir yapılışı var. Sizde evde kullanmadığınız üçlü prizden mumluk yapabilirsiniz. Değişik priz mumluk çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Bu yazımın da altında benzer paylaştığım mumluk çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri prizden kolay mumluk yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Evde bozuk ve atacağınız prizleri kullanarak harika geri dönüşüm çalışmaları da yapabilirsiniz.

Ancak bunları yaparken elektrik devrelerini çıkartmayı ve iptal etmeyi unutmayın. Tehlikeli gibi gözükse de prize takmadığınız sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum. Yine de dikkatli olmanızı öneririm. Hatta işe başlar başlamaz fişin kafasını makas ile kesin ve tüm korkulardan kurtulun. Şimdi resimli anlatıma geçelim ;

 

 

prizden-mumluk-yapilisi

 

Daha önce paylaştığımız Şampuan Şişesinden Gemi Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir