Prizden Mumluk Nasıl Yapılır?


prizden-mumluk-yapilisi

Prizden Mumluk Nasıl Yapılır?

Prizden mumluk nasıl yapılır diyenler için bu yazımda çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Gerçekten kolay bir yapılışı var. Sizde evde kullanmadığınız üçlü prizden mumluk yapabilirsiniz. Değişik priz mumluk çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Bu yazımın da altında benzer paylaştığım mumluk çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri prizden kolay mumluk yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Evde bozuk ve atacağınız prizleri kullanarak harika geri dönüşüm çalışmaları da yapabilirsiniz.


Ancak bunları yaparken elektrik devrelerini çıkartmayı ve iptal etmeyi unutmayın. Tehlikeli gibi gözükse de prize takmadığınız sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum. Yine de dikkatli olmanızı öneririm. Hatta işe başlar başlamaz fişin kafasını makas ile kesin ve tüm korkulardan kurtulun. Şimdi resimli anlatıma geçelim ;

prizden-mumluk-yapilisi

Şampuan Şişesinden Gemi Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*