EVDE KÜRDANDAN KALPLİ MİNYATÜR SÜS YAPMAK

Evde kürdandan kalpli minyatür süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı yaptığınız pastalar da kullanabilirsiniz. Kek üzeri kalpli bayrak şeklinde de kullanabilir ve sunumlar yapabilirsiniz.

Bu tür fikirlerle yemek yemeyi sevmeyen çocuklarınızı da yemeye alıştırabilirsiniz. Kürdanla kalpli bayrak yapmak veya minyatür figür yaparak pastahane türü yaptığınız kek, poğaça, pasta veya dilim pastaların üzerine dikebilirsiniz.

Evde kürdandan kalp yapmak için paylaştığım çalışmanın resimli anlatımında nasıl yapacağınız adım adım verilmiş. Resimli anlatımdaki aşamaları sizde evde yapıp evinize gelenlere yaptığınız yemek sunumlarında kullanabilir ve onları şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kurdandan-kalpli-minyatur-sus-yapmak

source : http://potuks.com/pin/kurdanlari-kucuk-kirmizi-kalplerle-suslemek/

 

AHŞAPTAN DEKORATİF SARKAÇ AVİZE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap çerçeve avize yap, ahşap çerçeve dekoratif avize yap ve ahşap çerçeve ışık yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir