Pulla Mini Etek Süsleme

 

 

0

 

Evde pulla mini etek süsleme çalışması olarak sanırım ilk paylaşımım olacak. Daha önce elbise süsleme ile ilgili çeşitli çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımın altında da karşınıza değişik elbise süsleme çalışmaları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Pulla mini etek nasıl süslenir diyorsanız bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda aşama aşama nasıl ve ne yapacağınız anlatılmış.

Takip ederek sizde mini eteklerinizi süsleyebilirsiniz. Yada şortları pulla mini etek modeline çevirip süsleyebilirsiniz. Evde kıyafet süsleme çalışmalarını çok beğeniyorum.

Gördükçe de sizlere paylaşmaya çalışıyorum. Şimdi sizleri evde pulla mini etek nasıl süslenir diyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Aynısını veya benzerini yapabilirsiniz. Yada size örnek veya fikir oluşturabilir. Kolay gelsin.

 

 

pulla-mini-etek-susleme

source : http://www.repiny.com/pin-7500.html

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Örgü Halka Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir