PUZZLE YAPBOZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ ANLATIMLI

 

 

0

 

Arzu hanımın anlatımdan sizlere bu gün puzzle yapboz örgü örneğini paylaştık. Anlatımlı videoyu takip ederek sizde evde kolay bir şekilde bu örgü örneğini yapmayı öğrenebilirsiniz.

Daha önce de Arzu hanımın anlatımından birçok örgü modelinin yapılışını anlatan çalışmaları paylaşmıştık. Kendisine bir kez daha huzurunuzda teşekkür etmek isteriz.

Gerçekten faydalı çalışmaları kendi sesiyle anlatıp bizlere paylaşıyor. Emeğine sağlık diyoruz ve şimdi altta paylaştığım puzzle örgü örneği için bir adet de örnek resim paylaştım.

İzleyeceğiniz videodan alınmış resimdeki çalışmayı sizde öğrendikten sonra yapabileceksiniz. Yapboz örgü modeli yapmak isteyenler için paylaştığım anlatımlı videoya benzer birçok çalışmayı sitemizde yer alan örgü işleri ve örgü videoları bölümünden bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri örnek resim ve anlatımlı videosuyla yapboz örgü örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

puzzle-yapboz-orgu-ornegi-anlatimli

source : youtube.com

 

Daha önce paylaştığımız EVDE METAL BİLEKLİK NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir