PUZZLE YAPBOZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ ANLATIMLI

puzzle-yapboz-orgu-ornegi-anlatimli-737x415

Arzu hanımın anlatımdan sizlere bu gün puzzle yapboz örgü örneğini paylaştık. Anlatımlı videoyu takip ederek sizde evde kolay bir şekilde bu örgü örneğini yapmayı öğrenebilirsiniz.

Daha önce de Arzu hanımın anlatımından birçok örgü modelinin yapılışını anlatan çalışmaları paylaşmıştık. Kendisine bir kez daha huzurunuzda teşekkür etmek isteriz.

Gerçekten faydalı çalışmaları kendi sesiyle anlatıp bizlere paylaşıyor. Emeğine sağlık diyoruz ve şimdi altta paylaştığım puzzle örgü örneği için bir adet de örnek resim paylaştım.

İzleyeceğiniz videodan alınmış resimdeki çalışmayı sizde öğrendikten sonra yapabileceksiniz. Yapboz örgü modeli yapmak isteyenler için paylaştığım anlatımlı videoya benzer birçok çalışmayı sitemizde yer alan örgü işleri ve örgü videoları bölümünden bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri örnek resim ve anlatımlı videosuyla yapboz örgü örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

puzzle-yapboz-orgu-ornegi-anlatimli-500x363

source : youtube.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*