Renkli Bantlardan Telefon Kapağı Süsleme

 

 

0

 

Evde telefon kapağı süsleme çalışmalarını daha önce de paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve kolaylıkla yapabileceğiniz bir süsleme çalışması paylaştım.

Evde renkli bantlardan telefon kapağı süslemek isteyenler için paylaştığım bu güzel anlatımdan yararlanarak sizde aynı çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Renkli banttan kapak süsleme çalışması hem kolay hem de çok ucuza yeni bir telefon kapağı mahal etmiş oluyorsunuz. Genelde renkli telefon kapak modeli almak istediğimizde yüksek paralara satıldıklarını görürüz.

Ancak bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde hem basit bir şekilde yeni bir kapak yapmış olacaksınız. Hem de istediğiniz zaman daha değişik şekillerde kapak süsleme çalışmaları yapabileceksiniz.

Şimdi sizleri evde renkli banttan iphone kapak süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

renkli-bantlardan-telefon-kapagi-susleme

source :  http://www.pembefikir.com/

Daha önce paylaştığımız Evde Tığ İşi Örgü Sepet Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir