RENKLİ BONCUKTAN HARİKA BİLEKLİK YAPMAK


Renkli boncuktan harika bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay bileklik çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan örgü takı çalışmaları ile sizde kıyafetlerinize uyumlu güzel bileklikler yapabilirsiniz. Kolay yapılan bileklik çalışmaları ile sizde kısa sürede bu tür çalışmaları yapıp keyifle kullanabilirsiniz.

İsterseniz fazla fazla yapıp satabilir ve muazzam paraların da sahibi olabilirsiniz. Evde el yapımı takı yapmayı sevenler bu güzel çalışmayı da sevecekler. Aynı zamanda anlatımı detaylıca verilen çalışmayı kısa sürede yapabilir ve yapımını öğrendikten sonra başkalarına da yapımını öğretebilirsiniz.

Bu tür güzel kolay yapılan takı çalışmalarının farklı çeşitlerini de sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Onları da mutlaka inceleyin. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli takı çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

renkli-boncuktan-harika-bileklik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*