Renkli Boncuktan Otantik Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Otantik bileklik yapmak isteyenler için daha önce de çok güzel eğlenceli çalışmaların resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Evde otantik bileklik nasıl yapılır? diyorsanız bu yazımda da paylaştığım çalışmayı uygulayabilirsiniz.

Sizde evde çok güzel otantik bileklik modeli yapabilirsiniz. Renkli boncuktan otantik bileklik yapmak için altta paylaştığım resimli anlatımda önce bilekliğinizin ipini iyi seçmeniz gerekiyor.

Kopmayacak sağlam bir ip bulmanız gerekir. Malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan temin edebiliyorsunuz. Daha sonra resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip edip, otantik bileklik yapımını tamamlayabilirsiniz.

 

 

Bu çalışmadan yapıp sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Çokça yapıp turistik yerlerde satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Sahip olduğunuz elbiselere uyumlu renklerde de yapıp keyifle kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde renkli boncuktan otantik bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

boncuktan-otantik-bileklik-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-rainbow-beads-bracelet/

 

Daha önce paylaştığımız Karton Örgü Bileklik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir