Renkli Boya Kalemlerinden Kolye Yapmak

 

 

0

 

Renkli Boya Kalemlerinden Kolye Yapmak

İlginç çalışmalarla yine karşınızdayız. Bu yazımda sizlere renkli kurşun kalemlerden kolye yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz. Aslında evinizde bol miktarda kurşun renkli kalemlerden varsa onları aynı eşitlikte kesip, güzel renkli nevale haline de getirebilirsiniz.

Renkli boya kalemlerinden nevale yapmak isterseniz, alttaki resimli anlatımın son karesine bir bakın. Sanki nevaleye benziyor. Ama küçük boyutta… aslında bu çalışmayı bardak altlığı olarak da adlandırabiliriz. Yani renkli boya kalemlerinden bardak altlığı olarak da bu çalışma düşünülebilir. Şimdi sizleri renkli boya kalemleri ile kolye yapılışı ve diğer çalışmaları gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

renkli-boya-kalemlerinden-kolye-yapmak

Son karede gördüğünüz gibi çay bardağının altına altlık olarak düşünebilirsiniz. Sevdiğiniz kupaların altına nevale olarak düşünebilir ve bu güzel çalışmadan fazla fazla yapıp turistik yerlerde kolaylıkla da satabileceğinizi unutmayın. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde sıklıkla bulabilirsiniz. Kurşun kalemlerden de aynı çalışmayı yapabilir ve sprey boya ile yaptığınız çalışmayı boyayabilirsiniz. Farklı çalışmaları bu yazımın hemen sonundaki benzer yazılar bölümünde de bulabilirsiniz. Evde nasıl yapılır bölümünde de benzer çalışmaları sürekli paylaşıyoruz. Takip etmeyi unutmayın.

source : http://www.duitang.com/people/mblog/16999898/detail/?next=17331181

 

Daha önce paylaştığımız Bakır Telden Bisiklet Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir