RENKLİ DÜĞMELERDEN İPLE KEMER YAPMAK

 

 

0

 

Renkli düğmelerden iple kemer yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğenebilirsiniz. Değişik tarzlar arıyorsanız veya yeni tarzlarla herkesten farklı görünmekse niyetiniz, bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde kolay kemer yapmak veya süslü kemer nasıl yapılır diyorsanız, sitemizde çoğu kez bu tür çılgın çalışmalar paylaştığımı hatırlatayım. Paylaştığım çalışmalar hemen bu makalemin altında karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyebilirsiniz. Adım adım nasıl yapacağınız altta gösteriliyor. Kot pantolon üzerinde çok şık duruyor. Sizde evinizdeki renkli düğmeleri bir araya getirerek hasır ip veya normal ip ile bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Renkli düğmeden kemer yapmak için paylaştığım çalışma hem kolay. Hem de eğlenceli zaman geçirerek kısa sürede yapabilmenize imkan sağlayacaktır.

Renkli düğmelerden iple kemer yapmak için adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Evde kolay kemer yapmak veya fantastik kemer modeli yapmak için bu güzel çalışmayı uygulayabilirsiniz.

 

 

Bu çalışmayı çocuklarınıza da yapabilirsiniz. Gençler böyle çılgın kemer modellerini severler. Hatta günümüzde renkler moda iken bu güzel kemer çalışmasını yapıp satışa sunarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-dugmelerden-iple-kemer-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir