RENKLİ EL İŞİ KAĞIDINDAN 3 BOYUTLU KALP ZARF YAPMAK

 

 

0

 

Renkli el işi kağıdından 3 boyutlu kalp zarf yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapmanızı öneririm. Hem onlara eğlenceli bir çalışmanın nasıl yapıldığını öğretmiş olursunuz.

Hem de 3D kalpli zarf yapımını öğrenerek, sevdiklerinize bu tür küçük sürprizler hazırlayabilirsiniz. Renkli fon kağıdından kalpli zarf yapmak için daha önce benzer çalışmaları paylaştığımı söyleyebilirim.

Hemen bu yazımın altında onlar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. 3 boyutlu kalpli zarf yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma hem kolay bir şekilde yapılıyor. Hem de zorlayıcı hiç bir tarafı yok.

Kağıt oyunları diyebiliriz. Kağıdı makas ile belirli aralıklarla kestikten sonra arasından farklı bir renk geçirme taktiği ile yapıldığını görebilirsiniz. Aynısını yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

renkli-el-isi-kagidindan-3-boyutlu-kalp-zarf-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI ÇİÇEKLİ ŞERİT TAÇ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir