Renkli El İşi Kağıdından Kızılderili Oku Yapmak


Bu yazımda sizlere evde süs ok yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Renkli el işi kağıdından kızılderili oku yapmak isteyenler bu güzel anlatımdan yararlanarak kısa sürede çalışmayı tamamlayabilirler. Renkli fon kağıdından ok şeklinde süsler yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Bunun gibi değişik çalışmaları her zaman çok seviyorum.

Bu güzel çalışmada kullanılan malzemeleri bir kırtasiyeden veya hobi malzemesi satan el işi dükkanlarından kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını yapıp turistik yerlerde yaşıyorsanız kolaylıkla da satabilirsiniz. Evde kolay süs yapmak için sitemizde çeşitli çalışmaların resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Renkli el işi kağıdından kızılderili oku yaparak büyük küplerde veya vazolarda da kullanabilirsiniz.

Duvara asabilir ve tablo altına efekt olarak da uygulayabilirsiniz. Benzer çalışmaları dekorasyon ve kendin yap bölümlerinde sürekli paylaşıyorum. Yine bu yazımın en altında benzer çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri renkli kağıttan kızılderili oku yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

el-isi-kagidindan-kizilderili-oku-yapmak

Renkli kağıttan ok yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı değişik renklerde yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Gördüğünüz gibi çubuk üzerine renkli bantla da sararak yapabilirsiniz. Renkli kağıtları kullanarak oku kısa sürede oluşturabilir ve evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Renkli kağıttan süs ok yapmak için sanırım başka çalışma paylaşmadım. İlerleyen günlerde benzer çalışmalar bulursam yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/215909575

2 Comments on Renkli El İşi Kağıdından Kızılderili Oku Yapmak

  1. Nuray hanım paylaşımlarınız Harika ya sizi takip ediyorum süpersiniz böyle devam

  2. teşekkür ediyorum sinem hanımcım, elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum. sizin sitenizi de inceledim gayet hoş. başarılar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*