RENKLİ FON KAĞIDINDAN KURBAĞA YAPMAK

 

 

0

 

Renkli fon kağıdından kurbağa yapmak için paylaştığım çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Renkli fon kağıdını kırtasiyeden temin ettikten sonra cetvelle önce kurbağanın hatlarını çizili yerden kesebilir ve kurbağa maket çalışmasının taslağını çıkarabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı okul öncesi çalışma olarak da değerlendirebilirsiniz. Bu güzel kendin yap karton çalışmasını mutlaka çocuklarınızla yapmanızı da öneririm.

Böylece çocuklarınızın el becerilerini geliştirmiş olursunuz. Renkli el işi kağıdından kurbağa yapmak için daha önce benzer süs çalışmaları karton maket çalışmalarını paylaşmıştım.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde hem adımları gerçekleştirerek sizde aynı çalışmaları zorlanmadan yapabilirsiniz. Adım adım detaylı anlatımları sitemizde bolca bulabilirsiniz. Şimdi renkli kartondan kurbağa maket yapmak için çalışma ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

renkli-fon-kagidindan-kurbaga-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir