Renkli Fon Kağıdından Süs Kelebek Yapmak


Evde renkli el işi kağıdından kelebek süs yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapıldığı pratik bir şekilde gösterilmiş. Daha önce de renkli el işi kağıdından yapay süs yapmak veya çiçek yapmak için birçok çalışma paylaşmıştım.

Bu yazımın altında birçok örnek çalışmaya ulaşabilirsiniz. Kağıt karton bölümünde birçok süs çiçek yapmak veya yapay çiçek yapma çalışmalarının resimli anlatımları ile videolu anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Paylaştığım renkli fon kağıdından süs kelebek yapmak için resimli anlatımda nasıl katlamanız gerektiği gösteriliyor. Adımları takip ederek sizde eva kağıdından kelebek yapabilir veya renkli fon kağıdından süs yapabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde renkli fon kağıdından süs kelebek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-fon-kagidindan-sus-kelebek-yapmak

source:  http://stylowi.pl/42094344

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*