RENKLİ İPLE ŞİŞE SÜSLEME ÖRNEKLERİ

 

 

0

 

Renkli iple şişe süsleme örnekleri arıyordum. Bu güzel çalışma karşıma çıktı. Daha önce de renkli yün ipten şişe süsleme çalışmalarıyla ilgili çeşitli çalışmalar paylaşmıştım.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kolay bir şekilde şişe süsleme çalışmaları yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Cam şişe olarak değişik boyutlarda ve şekillerdeki eşyaları tercih edebilirsiniz.

Evinizde cam şişe yoksa bile, en yakın marketten veya hobi marketten değişik süs şişeler bulabilirsiniz. Satın aldığınız şişeleri süs grubu olarak kullanacağınız zaman renkli yün ip veya hasır ip tercih edebilirsiniz.

 

 

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları anlatımlı resimdeki gibi aşamaları takip ederek sizde keyifle ve eğlenerek yapabilirsiniz. Adım adım renkli ipten şişe süsleme çalışmalarını daha önce de paylaştığımı belirtmiştim.

Hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak örnek çalışmalara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleriyle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-iple-sise-susleme-ornekleri

source

 

Daha önce paylaştığımız SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir