Renkli İplerden Bileklik Yapılışı


renkli-iplerden-bileklik-yapimi

Renkli İplerden Nasıl Bileklik Yapılır

Renkli ipler kullanarak harika bileklikler yapıyorlar. Bu yazımızda sizlere renkli iplerle nasıl güzel bileklik yapılacağını göstereceğiz. Sizde evinizde kolaylıkla el yapımı bileklikler yapabileceksiniz. Evde renkli iplerden bileklik yapmak için paylaştığımız bu güzel ve kolay çalışmayı sizde öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz.


Renkli iplerle bileklik nasıl yapılır diyorsanız altta yer alan diğer benzer çalışmalara da göz atabilirsiniz. Renkli iplerden bileklik modeli nasıl yapılır diyorsanız, alttaki çalışmadan yararlanarak çok güzel bileklikler yapabilirsiniz. Arkadaş bilekliği veya renkli el yapımı bileklikler yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

die farbigen Seil Armband – the colored rope bracelet – le bracelet corde de couleur – den farvede reb armbånd –  a pulseira de corda colorida – il braccialetto di corda colorata

Kartondan İplik Makarası Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Renkli İplerden Bileklik Yapılışı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*