RENKLİ İPLERDEN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK

 

 

0

 

Renkli iplerden kolay takı yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Bu tür çalışmalar arayan bayanlar için sitemizde fazla fazla kolay bileklik yapımı ile ilgili çalışmalar bulunuyor.

Sitemizde yer alan takı tasarım kategorisine ulaşarak kolay takı yapmak, kolay bileklik yapmak için birçok çalışmanın anlatımlı video ve resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Renkli iplerden kolay bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ipleri nasıl örmeniz gerektiği detaylı bir şekilde paylaşılmış. Adımları takip ederek sizde renkli ipten kolay bileklik yaparak kullanabilirsiniz.

Çeşitli kıyafetlerinizde kombin olarak kullanacağınız takı çalışmalarını isterseniz çokça yapıp turistik yerlerde satışa sunabilirsiniz.

Evde değişik bileklik yapmak veya otantik bileklik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

renkli-iplerden-kolay-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7338.html

 

 

Daha önce paylaştığımız İNCE BONCUKTAN OTANTİK YÜZÜK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir