Renkli İplerden Örgü Sepet Yapılışı

 

 

0

 

Renkli İplerden Örgü Sepet Yapılışı

Örgü sepet yapımı ile ilgili daha önceden güzel paylaşımlarımız olmuştu. Bu yazımızda ise sizlere küçük veya minik örgü sepetler yapabilmenizi gösteren resimli anlatım paylaşacağız. Farklı renkte ipler kullanarak kendinize veya sevdiklerinize süs yada kullanmalık örgü sepetler yapabilirsiniz.

Resimli anlatımlara bakarak, fikir edinebilirsiniz. Örgü sepet yapımı ile ilgili ilerleyen zamanlarda yine paylaşımlarımız olacak. Bu yazımızda sizlere örgü sepet nasıl yapılır? resimli olarak anlatan paylaşımda bulunmaya çalıştık.

 

 

renkli-iplerden-orgu-sepet-yapimi

Come intrecciare canestri – How to weave baskets – Comment tisser des paniers – Wie Körbe flechten – Sådan flette kurve – como tecer cestos

 

Daha önce paylaştığımız Dondurma Çubuklarından Kaşıklık Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir