RENKLİ İPLERDEN ZİNCİRLİ BİLEKLİK YAPMAK

 

 

0

 

Renkli iplerden zincirli bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını beğenerek yapacağınızı düşünüyorum. Bu tür kolay takı çalışmalarını öğrenip, kolayca yapabilir ve her türlü kıyafetinizde keyifle kullanabilirsiniz.

Anlatımlı takı çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede nasıl yapacağınızı öğrenip, fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak, zincir kullanılmış.

Altın renkli zincir kullanabilir ve renkli bileklik modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Yapımı çok kolay olan bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinize inanıyorum. Daha önce paylaştığım çalışmaları da beğeneceksiniz.

Onlar da çok güzel ve kısa sürede yapılabilen özelliklere sahipler. Bu çalışma da ki malzemeleri kendinize göre düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

 

 

Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde sizde çok kısa sürede harika bileklikler veya kolyeler yapabileceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-iplerden-zincirli-bileklik-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız AYAKKABI İPİNDEN ÖRGÜLÜ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir