Renkli İpten Arkadaş Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere evde kolay yapabileceğiniz güzel bir çalışma paylaştım. Renkli ipten arkadaş bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm adımlar verilmiş.

Yapmanız gereken ipleri bir araya getirip, resimli anlatımdaki gibi sırasıyla iç içe geçirmek ve çalışmayı tamamlamak. Resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım verilmiş.

Yapması kolay olan bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Bu sayede sizde evde ipten arkadaş bilekliği yapabilirsiniz. Dışarıda satılan arkadaş bileklik modeli hem pahalıdır. Hem de zevkinize uygun modeller bulamayabilirsiniz.

Ancak yapımını öğrenince hem elbiselerinize uyumlu bileklik modeli yapabilirsiniz. Hem de sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye edip, birlikte kullanabilirsiniz. Evde renkli ipten arkadaş bilekliği yapmak için resimli anlatım şöyle ;

 

 

renkli-ipten-arkadas-bileklik-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/213208958

 

Daha önce paylaştığımız Evde Renkli Lastikli Toka Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir