Renkli İpten Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Evde renkli ipten bileklik yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Şimdi sizlere bu yazımda çok güzel ve eğlenceli bir bileklik yapma çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Renkli ipten bileklik nasıl yapılır diyenler için aşama aşama nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatımı çok beğeneceksiniz.

Renkli ipten örgü bileklik yapmak için sanırım bu gün daha önce de güzel bir bileklik yapma çalışması paylaşmıştım. Bu yazımda ki de yine örgü usulü bileklik yapma işlemiyle yapılmaktadır.

Renkli ipleri incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Yapacağınız bilekliği daha güzel hale getirmek için değişik aksesuarlar da kullanabilirsiniz. Evde renkli ipten örgü bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

renkli-ipten-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7469.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Fimo Hamurundan Tek Göz Uzaylı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir