Renkli İpten Bileklik Yapmak


renkli-ipten-bileklik-yapmak-700x415

Evde renkli ipten bileklik yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Şimdi sizlere bu yazımda çok güzel ve eğlenceli bir bileklik yapma çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Renkli ipten bileklik nasıl yapılır diyenler için aşama aşama nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatımı çok beğeneceksiniz.

Renkli ipten örgü bileklik yapmak için sanırım bu gün daha önce de güzel bir bileklik yapma çalışması paylaşmıştım. Bu yazımda ki de yine örgü usulü bileklik yapma işlemiyle yapılmaktadır.

Renkli ipleri incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Yapacağınız bilekliği daha güzel hale getirmek için değişik aksesuarlar da kullanabilirsiniz. Evde renkli ipten örgü bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;


renkli-ipten-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7469.html

Fimo Hamurundan Tek Göz Uzaylı Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*