0

 

RENKLİ İPTEN BONCUKLU ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK

 

 

Renkli ipten boncuklu örgü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı bileklik çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede mükemmel takı çalışmaları yapabilirsiniz.

Kolay yapılan bileklik veya örgü bileklik çalışmaları sayesinde kıyafetlerinize uyumlu harika takılar yapabileceksiniz. Kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde örgü bileklik yapmayı öğrenebilir ve elbiselerinize uyan harika takılar yapabilirsiniz.

Kolay takı yapmayı öğrenip yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Bu tür takılar genelde turistik yerlerde çok güzel satılmakta ve iyi paralar kazandırmaktadır. Renkli ipten boncuklu bileklik yapmak için daha önce de çok değişik örgü bileklik yapımı ve örgü bilezik yapımı çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Benzer bileklik çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza gelecek. Onları da mutlaka inceleyin. Kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sevdiklerinize hediye olarak da yapıp verebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı takı çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source

renkli-ipten-boncuklu-orgu-bileklik-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KULAKLIK KABLOSUNDAN BİLEKLİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir