RENKLİ İPTEN GALATASARAY KALP YAPMAK

 

 

1

 

Renkli ipten galatasaray kalp yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel ve sportif çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel takı çalışmalarını örgü şeklinde ipten yapabilirsiniz. Anlatımlı örgü galatasaray bileklik veya takılar yaparak takımınızı destekleyebilirsiniz.

Renkli ipten galatasaray bileklik modeli yapmak için de bu güzel örneği kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel örgü ip bileklik veya kolyeler yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yaparak çok güzel örgü takılar veya bileklikler yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 

 

Kolay yapılan takı çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel galatasaray örgü bileklik çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-ipten-galatasaray-kalp-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız ÇİVİYLE İPTEN KALPLİ TABLO YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Evrak Çantası dedi ki:

    Güzel bir çalışma. Paylaşım için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir