RENKLİ İPTEN KOLAY BİLEKLİK ÖRMEK

 

 

0

 

Evde arkadaş bilekliği nasıl örülür diyorsanız bu yazımda sizlere çok güzel bir anlatımlı resim paylaştım. Aşama aşama nasıl yapıldığı gösterilen resimli anlatımda ki aşamaları sizde takip ederek aynısını kolaylıkla yapabilir ve renkli ipten bileklik yapmayı öğrenebilirsiniz.

Resimli anlatımının son karesinde yer alan tamamlanmış halini sizde birkaç deneme sonrasında yapabilir ve kıyafetlerinizle kombine bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha önce de birçok renkli ipten bileklik yapmak için çeşitli resimli anlatım ve videolar paylaşmıştım. Bu yazımın hemen altında da benzer bileklik yapma çalışmalarının örneklerine ulaşabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri evde renkli ipten kolay bileklik örmek için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay bir şekilde sizde aynısını yapabilir ve sorunsuz bu çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

renkli-ipten-kolay-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7371.html

 

 

Daha önce paylaştığımız BONBON ŞEKERİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir