RENKLİ İPTEN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK

 

 

 

renkli-ipten-kolay-bileklik-yapmak-600x415

 

 

Renkli ipliklerden kolay bileklik yapmak isteyenler için çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını buldum. Sizlerde aynısını yapabilirsiniz. Ben evde denedim. Ancak tam benzetemedim.

Hatta daha önce paylaştığım bir bileklik çalışmasına çok benzediği için kendi yaptığım bilekliğin resmini koymak istemedim. Renkli ipten bileklik yapmak için birçok çalışmanın resimli anlatımını ve videolarını paylaşmıştım.

Bu yazımın altında benzer bileklik modeli yapımı ile ilgili çalışmaları görebilirsiniz. Onları da mutlaka incelemenizi öneririm. Renkli ipten bileklik yapılışı ile ilgili sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız, mutlaka bu çalışmadan da fikir edineceğinizi düşünüyorum.

Rengarenk bileklik yapmak için değişik çalışmalar buldukça yine sizlere bu farklı çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim. Beğendiğiniz bileklik çalışmalarını yaptıysanız veya yapabiliyorsanız bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Şimdi sizleri renkli bilezik yapmak veya renkli takı yapmak için çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-ipten-kolay-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7338.html

SEN KAÇ YILDIZ VERİRDİN ACABA? MERAK EDİYORUZ?
[TOPLAM: 0 ORTALAMA: 0]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*