RENKLİ KAĞITTAN LEGO YAPMAK ŞABLONLU

 

 

0

 

Renkli kağıttan lego yapmak şablonlu bir şekilde bu yazımda paylaştım. Çocuklarınıza lego oyuncaklarının pahalı olmasından ötürü alamadıysanız, onlara kartondan lego parçaları yapabilirsiniz.

Biraz kalın bir karton kullanmanızı öneririm. Hatta içini pamukla doldurarak gerçek lego kalitesini de yakalayabilirsiniz.

Kartondan lego parçaları yapmak için paylaştığım şablonu kalın kartonda kalemle çizdikten sonra makasla kesmeniz yeterli olacaktır.

Bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde çocuklarınızla birlikte veya onlara siz yapıp, onları sevindirebilirsiniz. Lego parçaları renkli olduğu için kırtasiyeden her renk mukavva almanız yeterli olacaktır.

Birde yapıştırıcı ve makasla birlikte sağlam olması adına pamuk olması yeterli olacaktır. Yaptığınız legoları süs amaçlı da kullanabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu güzel çalışma ile çocuklarınızın el becerilerini kolay bir şekilde geliştirmelerine ve okul öncesi olarak da bu tür çalışmalarla onları eğlendirebileceğinizi söyleyebilirim. Şimdi sizleri anlatımlı renkli fon kağıdından lego oyuncak yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

renkli-kartondan-logo-yapmak-sablonlu

source

Daha önce paylaştığımız KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir