RENKLİ LASTİKTEN SÜSLÜ TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay takı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan tamamen farklı ve değişik bir çalışma ile yine karşınızdayım. Bu yazımda sizlere evde zorlanmadan yapabileceğiniz renkli lastikten süslü taşlı bileklik yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Bu resimli anlatımlar hem güzel oluyor. Hem de yapmak isteyenler için aşama aşama gösterildiği için yaparken ayrıntılı bir şekilde nasıl yapıldığını ve sonucunu görmüş oluyorsunuz.

Sitemizde sürekli resimli anlatım ve videolu anlatımlar paylaşıyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir bileklik çalışmasının anlatımını paylaştım.

Evde kolay bir şekilde bu bileklik yani takı çalışmasını yapabilir ve her türlü elbisenize kombin olarak kullanabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak isteyenler için sitemizde takı kategorisinde birbirinden değişik çalışmaların detaylı anlatımları mevcut.

 

 

Aynı zamanda bu yazımın da altında karşınıza birçok farklı çalışma çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay takı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-lastikten-suslu-tasli-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7369.html

 

 

Daha önce paylaştığımız TIĞ İŞİ ÖRGÜ GÜLLÜ ŞAL ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir