Renkli Örgü Bileklik Nasıl Yapılır

 

 

0

 

Renkli iplerden örgü bileklik yapmak için daha önce de paylaştığım çalışmalara benzer güzel bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımını paylaştığım kendin yap çalışmasında renkli örgü bileklik yapmak isteyenler için adım adım tüm çalışma detaylıca anlatılmış.

Örgü bileklik yapmak için ipleri nasıl örmeniz gerektiğini gösteren resimli anlatımda yer alan adımları iyi takip ederek sizde çok güzel renkli arkadaş bileklik modeli yapabilirsiniz.

Elbiselerinize uyumlu takılar yapabilir ve isterseniz sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp turistik şehirlerde yaşıyorsanız kolaylıkla güzel paralara da satabilirsiniz.

Malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmalarını sitemizde bolca bulabileceğinizi söyleyebilirim.

 

 

Hemen bu yazımın altında benzer kolye yapma çalışmaları bileklik yapma çalışmaları karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay renkli örgü bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

renkli-orgu-bileklik-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7483.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Taşlı Bileklik Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir