RENKLİ PONPON PASPAS YAPMAK

1x1.trans

Renkli ponpon paspas yapmak için paylaştığım bu güze çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Evde kolay paspas yapmak için daha önce de benzer çalışmaların anlatımını paylaşmıştım. Kolay bir şekilde onları da yapabilirsiniz.

Öncelikle kolay ponpon yapmak için alttaki çalışmayı öğrenebilir ve ponponlu paspas yapmak için çalışmayı ilerletebilirsiniz. Renkli yün ipten ponpon paspas yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp para da kazanabilirsiniz.

Evde kolay ponponlu paspas yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum. Hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaklar. Aynı zamanda kendin yap kategorisinde de birçok kolay yapılan paspas çalışmalarının anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Kısa sürede bu tür çalışmaları yapmayı öğrenecek ve değişik şekillerde veya modellerde ponpon paspaslar yapabileceksiniz. Daha farklı ve değişik yaparak fazla fazla yapıp satabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz.


Anlatımlı kolay ponpon paspas yapımıyla ilgili benzer yazılar hemen altta unutmayın. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-ponpon-paspas-yapmak

DESENLİ KUMAŞTAN FERMUARLI PARA CÜZDANI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*