Renkli Süngerden Oyuncak Yapımı


renkli-sunger-oyuncak-yapimi2

Renkli Süngerden Oyuncak Yapımı

Renkli süngerleri bir araya getirerek, onlardan harika çocuk oyuncakları yapabiliriz. Bu yazımızda sizlere rengarenk süngerler kullanarak onlardan oyuncak top veya sünger oyuncak yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Çocuklar için bahçede veya evin içinde oynayacakları harika sünger topları yapabilirsiniz. Renkli olacakları için hem sevimli olacaklar, hem de herhangi bir sağlık açısından problemsiz oyuncak oldukları için çocuklarınıza güvenle verebileceksiniz.

Basit bir oyuncak olsa da, çocuklarınız çok sevecekler. Renkli süngerleri aynı boyutta kesin ve bir ip ile dolayın. Resimlerde görüldüğü şekli aldığında çocuklarınıza verip oynamalarını sağlayabilirsiniz. Gerçekten şirin ve eğlenceli sünger toplar yapabilirsiniz.

renkli-sunger-oyuncak-yapimi


renkli-sunger-oyuncak-yapimi2

renkli-sunger-oyuncak-yapimi3

jouets en éponge – sponge toys – Schwamm Spielzeug – svamp legetøj – brinquedos esponja – giocattoli spugna

Acılı Ezme Nasıl Yapılır? Resimli Videolu Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*