Renkli Süngerden Oyuncak Yapımı

 

 

0

 

Renkli Süngerden Oyuncak Yapımı

Renkli süngerleri bir araya getirerek, onlardan harika çocuk oyuncakları yapabiliriz. Bu yazımızda sizlere rengarenk süngerler kullanarak onlardan oyuncak top veya sünger oyuncak yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Çocuklar için bahçede veya evin içinde oynayacakları harika sünger topları yapabilirsiniz. Renkli olacakları için hem sevimli olacaklar, hem de herhangi bir sağlık açısından problemsiz oyuncak oldukları için çocuklarınıza güvenle verebileceksiniz.

Basit bir oyuncak olsa da, çocuklarınız çok sevecekler. Renkli süngerleri aynı boyutta kesin ve bir ip ile dolayın. Resimlerde görüldüğü şekli aldığında çocuklarınıza verip oynamalarını sağlayabilirsiniz. Gerçekten şirin ve eğlenceli sünger toplar yapabilirsiniz.

renkli-sunger-oyuncak-yapimi

 

 

renkli-sunger-oyuncak-yapimi2

renkli-sunger-oyuncak-yapimi3

jouets en éponge – sponge toys – Schwamm Spielzeug – svamp legetøj – brinquedos esponja – giocattoli spugna

 

 

Daha önce paylaştığımız Acılı Ezme Nasıl Yapılır? Resimli Videolu Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir