RENKLİ TAKI YAPIMI


could-change-to-our-colors-and-add-charms-that-tie..-736x415

Renkli ipten bileklik yapımı

Renkli el yapımı takı çalışmalarını oldum olası sevmişimdir. Hatta değişik nelerden takı yapılabileceğini de her zaman araştırırım. Renkli ipten takı yapımı çalışmasında da yine kendiniz de bu çalışmaya bir şeyler ekleyebilirsiniz. Yaparken zorlanmayacağınız malzemelerden oluşan çok güzel bir takı türü arkadaşlar.

Bu tür takılar yapıp arkadaş bileklik modeli olarak da sevdiğiniz arkadaşlarınızla kullanabilirsiniz. Hatta turistik yerlerde yaşıyorsanız? turistlere satarak da para kazanabilirsiniz. Renkli bileklik modeli yapımıyla alakalı birçok güzel çalışmayı sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Renkli el yapımı takı nasıl yapılır diyenler için öncelikle takı yaparken pense veya o tür aletlerin olması gerekiyor. Çünkü takı birleşim noktalarını sıkıştırarak tutturmak icap edebilir.


Renkli takı çalışmasında ekstra takıyı güzelleştirecek süs yıldız, renkli taş veya şekilleri hobi marketlerden satın alarak kullanabilirsiniz. Yada sade bileklikler yapabilirsiniz. İpleri örgü türü yapmanız yeterli olacaktır.

could-change-to-our-colors-and-add-charms-that-tie..
RENKLİ TAKI YAPIMI

source: http://www.mistybeaches.com/

3 BOYUTLU ÇİÇEK SÜS KALIBI başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*