Renkli Tülden Sarkaç Süs Yapmak

 

 

0

 

Evinizde tül benzeri bir malzeme varsa sizde bu güzel sarkaç süs çalışmasını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Evde tülden sarkaç süs yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Onlar hemen bu makalenin altında karşınıza çıkacak. Dilerseniz onları da inceleyebilirsiniz. Bu tür çalışmaları genelde dekorasyon ve kendin yap bölümlerinde paylaşmıştım.

Renkli tülden sarkaç süs yapmak için resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş. Yapmanız gereken adımları uygulamak ve sizde evinizde tül parçalarını değerlendirebilirsiniz.

Onlardan harika sarkaç süsler yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Evde renkli tülden sarkaç yapmak için paylaştığım resimli anlatımda takıldığınız bir nokta olursa, yorum atmayı unutmayın.

 

 

Ben aynı çalışmayı yapmadım ama elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışırım. Şimdi sizleri renkli tülden kolay sarkaç süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-tulden-sarkac-sus-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7440.html

 

Daha önce paylaştığımız Fruko Gazoz Şişesinden Kurbağa Kumbara Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir