RENKLİ YÜN İPLE ŞİŞE SÜSLEME ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Renkli yün iple şişe süsleme örneği olarak daha önce de benzer birçok çalışmanın anlatımını paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta aynı çalışmanın farklı anlatımını hemen sitemizde bulabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar hem eğlenceli ve hem de keyifli zaman geçirmemizi sağlıyor. Aynı zamanda bu tür kolay çalışmalar ile turistik yerlerde satış yapabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz.

Süs şişe vazo yapmak veya dekoratif şişe süsü yapmak için bu güzel fikri kullanabilirsiniz. Renkli iplerden şişe süsleyerek çok güzel vazolar yapabilirsiniz.

Hem evde rengarenk bir görüntüsü ile her sabah gördüğünüzde size huzur ve enerji katacak. Hem de evinize gelenleri şaşırtacak olan bu güzel çalışmalar ile hayatınızı sizde daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

 

 

Bu tür küçük çalışmalar hem hayatımızdaki rutinliği de ortadan kaldırmaktadır. Hem de kendimize yeni hobiler edinmemizi sağlamaktadır. Şimdi sizleri renkli yün ipten şişe süsleme çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-yun-iple-sise-susleme-ornegi

source

 

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir