RENKLİ YÜN İPTEN KOLAY KİLİM YAPMAK

 

 

0

 

Renkli yün ipten kolay kilim yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evinize çok güzel kilimler yapabileceksiniz. Benzer çalışmaları çoğu kez sitemizde paylaşmıştım.

Hepsi hem güzel, hem de anlatımlı olması sebebiyle kolayca yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları daha önce atık kumaştan paspas yapmak veya kilim yapmak içinde paylaştığımı hatırlıyorum.

Onları da bu yazımın hemen altında bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Renkli yün ipten kilim yapmak için resimli anlatımda nasıl yapıldığı belirtilmiş.

Takip ederek aynısını belki yapamasanız bile benzerini yapacağınızı düşünüyorum. Farklı çalışmalar gördükçe yine sitemizde paylaşmaya devam edeceğim.

 

 

Şimdi sizleri anlatımlı örnek resimleriyle birlikte renkli ipten kilim yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-yun-ipten-kolay-kilim-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KARTONDAN SÜSLÜ ZARF YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir