RENKLİ YÜN İPTEN PONPON MEYVE YAPMAK

 

 

0

 

Renkli ipten ponpon yapmak isteyenler için daha önce de çok basit bir şekilde yapımını gösteren resimli anlatım ve anlatımlı videolar paylaşmıştım. Hatta çatalla ponpon yapmak isteyenler içinde birkaç farklı anlatıma sahip resimler paylaştığımı da biliyorum.

Bu yazımda ise yün ipten ponpon meyve yapmak isteyenler için güzel bir çalışmanın resimli anlatımı paylaştım. Paylaştığım resimli anlatımda renkli yün ipten ponpon meyve nasıl yapılır harfiyen gösterilmiş.

Bunun için merkez nokta bölümüne karton kullanabilirsiniz. Dilerseniz çatalla da ponpon yapabilirsiniz. Çatalla yün ipten ponpon yapmak için anlatım hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

 

 

Onu da inceleyebilirsiniz. Sizde evde çok kolay bir şekilde yün ipten ponpon yapmayı öğrenebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım renkli ipten ponpon meyve yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

renkli-yun-ipten-ponpon-meyve-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7366.html

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI ŞİŞLE DELİKLİ ÇAPRAZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir