RENKLİ YÜN İPTEN PONPON MEYVE YAPMAK

renkli-yun-ipten-ponpon-meyve-yapmak-700x415

Renkli ipten ponpon yapmak isteyenler için daha önce de çok basit bir şekilde yapımını gösteren resimli anlatım ve anlatımlı videolar paylaşmıştım. Hatta çatalla ponpon yapmak isteyenler içinde birkaç farklı anlatıma sahip resimler paylaştığımı da biliyorum.

Bu yazımda ise yün ipten ponpon meyve yapmak isteyenler için güzel bir çalışmanın resimli anlatımı paylaştım. Paylaştığım resimli anlatımda renkli yün ipten ponpon meyve nasıl yapılır harfiyen gösterilmiş.

Bunun için merkez nokta bölümüne karton kullanabilirsiniz. Dilerseniz çatalla da ponpon yapabilirsiniz. Çatalla yün ipten ponpon yapmak için anlatım hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onu da inceleyebilirsiniz. Sizde evde çok kolay bir şekilde yün ipten ponpon yapmayı öğrenebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım renkli ipten ponpon meyve yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

renkli-yun-ipten-ponpon-meyve-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7366.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*